O autorze
Młody pasjonat dziennikarstwa. Interesuję się polityką, prawem, nowoczesnymi mediami i ich wpływem na społeczeństwo. Od wielu lat działam w bardzo szybko rozwijającym się środowisku tzw. e-sportu. Mój blog będzie poświęcony przede wszystkim kwestiom społecznym oraz oddziaływaniu nowych mediów na ludzi.

Sekretarz generalny KORWiN zakłóca konferencję Ryszarda Petru... piszczałką

Działacz KORWiN zakłóca wypowiedź Petru
Działacz KORWiN zakłóca wypowiedź Petru youtube.com
Kolejny raz partia z głównego nurtu "antysystemowców" kompromituje się, pokazując, jak walczy z konkurencją polityczną. Tym razem w roli głównej sekretarz generalny partii KORWiN - Piotr Bryczkowski.

Dziś rano przed XVIII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Warszawie Ryszard Petru wypowiedział się dla mediów na temat proponowanej przez siebie reformy szkolnictwa. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że przez prawie cały czas jego wypowiedzi działacz antysystemowej partii KORWiN przeszkadzał mu za pomocą... zabawkowej trąbki.Całe zajście można zaobserwować tutaj:Osoba zakłócająca briefing to sekretarz generalny partii KORWiN - Piotr Bryczkowski. Próbował jedynie uniemożliwić Ryszardowi Petru skuteczne wypowiedzenie się, a kiedy ten oddał mu głos, Bryczkowski nie powiedział nic konstruktywnego.

Cała sytuacja dowodzi jedynie temu, że partie "antysystemowe" skupiają się przede wszystkim na przeszkadzaniu i niszczeniu przeciwników, niż na realnym działaniu i konkretnych propozycjach.
To już nie pierwszy taki przypadek, i na pewno nie ostatni. Już od dłuższego czasu środowiska skrajnie prawicowe czy nacjonalistyczne zakłócają przemówienia i konferencje m.in działaczy lewicy czy PO. Kilka miesięcy temu ofiarą takiej "walki z systemem" padł poseł TR Jacek Kwiatkowski.

Trwa ładowanie komentarzy...